Kryté paintball (reball) hřiště v centru Prahy.

Kryté paintball (reball) hřiště v centru Prahy.

NOVÉ HŘIŠTĚ V PRAZE! Outdoor paintball s ojedinělou scenérií.

NOVÉ HŘIŠTĚ V PRAZE! Outdoor paintball s ojedinělou scenérií.

Paintball podle scénáře. Nezapomenutelný zážitek.

Paintball podle scénáře. Nezapomenutelný zážitek.

Firemní akce, Teambuilding, Vánoční večírky.

Firemní akce, Teambuilding, Vánoční večírky.

 
Najdete nás na LinkedIn Sledujte nás na Youtube Najdete nás na Google+ RSS

Vybavení na paintball

Ke hraní paintballu budete nezbytně potřebovat vybavení. Na našich hřištích Vám zapůjčíme vše nezbytné. Paintballová výzbroj se skládá z následujících částí:

paintballové vybavení                 Zde najdete krátký popis každé z nich.

paintballová maska

Termální nemlžící se maska

Naprosto nezbytná součást výbavy bez které nemůže na hřiště žádný hráč ani rozhodčí. Vrstvený systém plastových skel a bezpečnostní fólie zajišťuje vysokou odolnost, takže se nemusíte bát ani zásahu kuličkou z bezprostřední blízkosti. Pevný kryt chrání před zásahem obličej a uši.
paintballové kuličky

Kuličky

Želatinové kuličky ráže 68 s barevnou náplní. Barva je nejedovatá, neleptavá, vodou rozpustná a biologicky rozložitelná. Nemusíte se bát, že by vám nevratně zašpinila oblečení – snadno ji odstraníte vodou.
Na našich akcích používáme pouze velmi kvalitní značkové kuličky od firmy PBS.paintballová zbraň

Zbraň

Paintballové zbraně, které nabízíme, pracují buď na poloautomatickém principu (jedno stisknutí spouště = jeden výstřel) nebo plnoautomatickém principu (samopal) se stlačeným oxidem uhličitým a zásobníkem na 200 kuliček. Nabízíme i další modely – manuální pistole, „pumpy“, ale ty již nejsou hráči příliš vyhledávané.
paintballová vesta

Kombinéza

Maskovací kombinéza, kterou půjčujeme hráčům, je ideální pro hru. Díky silnému materiálu velmi dobře chrání tělo před bezprostředním kontaktem s kuličkou. Samozřejmě můžete použít i vlastní oblečení – klasické maskáče nebo třeba starší montérky. Je důležité, aby oblečení bylo z pevné látky a nebáli jste se je ušpinit.paintballové rukavice

Rukavice

Vhodným ochranným prvkem jsou speciální paintballové rukavice. Vyznačují se zesíleným hřbetem a polstrovanou dlaní. Mnohdy i zesílenou ochranou prstů. Je možné vybrat prstové nebo bezprstové. Použít se dají samozřejmě i jiné typy rukavic.
paintballová vesta

Vesta

Vesta nabízí lepší ochranu trupu před zásahem. Ke hře není nutná a ne všichni hráči ji používají, proto o ni nezapomeňte požádat již při objednávce.
Obuv

Kvalitní obuv je pro paintball velmi důležitá. Pro hry v přírodním prostředí doporučujeme pevné šněrovací boty. Na sportovním hřišti je vhodné použít sportovní obuv s neklouzavou podrážkou. Boty jsou jediná součást výstroje, kterou z hygienických důvodů běžně nenabízíme. Pokud byste však o ně měli zájem, jsme schopni je pro vás také zajistit.