Kryté paintball (reball) hřiště v centru Prahy.

Kryté paintball (reball) hřiště v centru Prahy.

NOVÉ HŘIŠTĚ V PRAZE! Outdoor paintball s ojedinělou scenérií.

NOVÉ HŘIŠTĚ V PRAZE! Outdoor paintball s ojedinělou scenérií.

Paintball podle scénáře. Nezapomenutelný zážitek.

Paintball podle scénáře. Nezapomenutelný zážitek.

Firemní akce, Teambuilding, Vánoční večírky.

Firemní akce, Teambuilding, Vánoční večírky.

 
Najdete nás na LinkedIn Sledujte nás na Youtube Najdete nás na Google+ RSS

Herní Varianty

 Paintballové akce nabízejí mnoho variant pravidel, takže i několikahodinová akce na našich hřištích bude zábavná po celou dobu, Naši zkušení organizátoři hru přizpůsobí vašim přáním a budete tak mít možnost vyzkoušet opravdu všechno, co naše areály nabízí.

Hráči se rozdělí do dvou přibližně stejně velkých týmů. Na povel organizátora, který odstartuje hru, hráči vyrazí ze startovní pozice do hřiště a snaží se vyřadit zásahem všechny soupeře. Hra končí zasažením posledního hráče konkurenčního týmu nebo časovým limitem, který se může v závislosti na počtu hráčů pohybovat od pěti do deseti minut. Tento typ hry používáme nejčastěji pro seznámení s terénem, spoluhráči a hrou samotnou.

Hra na Vlajku

V této hře je již nutná základní spolupráce mezi jednotlivými hráči. Opět jsou vytvořeny dva přibližně stejné týmy, které startují z protilehlých stran hřiště. Doprostřed hřiště nebo na strategickou pozici je umístěna vlajka, jejíž získání je hlavním úkolem hry. Na povel organizátora začíná hra a  hráči se snaží co nejrychleji (nebo alespoň rychleji než soupeř) dostat k vlajce a donést ji na startovní pozici druhého týmu. V této hře rozhoduje především schopnost rychle se přizpůsobit nastalé situaci a zkoordinovat jednotlivé členy týmu. Hra končí položením vlajky na startovní pozici, nebo vyřazením všech protihráčů.

hra na vlajku

Hra na dvě vlajky

Je náročnější variací hry na jednu vlajku, kdy už nejde jen o to rychle postupovat vpřed, ale je nezbytně nutné myslet i na zadní vrátka. Cílem hry totiž je stáhnutí soupeřovy vlajky a její donesení zpět na svou startovní pozici. Útočná taktika tak musí počítat i s případnou obranou své "základny". Hra končí po donesení soupeřovy vlajky, nebo tradičně vyřazením všech soupeřů.

Dobývání objektu

Organizátor vybere ze skupiny třetinu hráčů, kteří budou mít za úkol bránit budovu bývalého vojenského skladu. Ostatní hráči jsou útočníci a jejich úkol je jasný - během časového limitu, který se pohybuje v rozmezí dvou až pěti minut, vyřadit všechny obránce - dobýt objekt.

Kříž

Je speciální hra v Benešovském areálu. Hraje se na hřišti o čtvercovém půdorysu, na kterém jsou překážky rozestaveny symetricky podle středobodu hrací plochy. Týmy jsou rozděleny na dvě poloviny a startují vždy z protilehlých rohů hřiště, takže hned od začátku jsou "v sevření" soupeře a musí se bránit ze dvou směrů. Úkolem je vyřazení všech protihráčů.

VIP

Skupina je opět rozdělena na dva týmy, které startují z protilehlých stran hřiště. Z jednoho týmu je vybrán tzv. VIP hráč, který dostane slušivou reflexní vestu a stává se tak hlavním cílem soupeře. Jako VIP má výsadní postavení a má zásadní úkol - nenechat se vyřadit(!) a přitom projít skrz hřiště a dosáhnout jeho druhé strany. Soupeřův úkol je jasný, zasáhnout VIP za každou cenu a vyřadit ho tak z boje. Pokud se to povede, vítězí.

Napoleon

Tato varianta zavede hráče do válečné historie a nabídne mu pocit, jaký možná zažívali vojáci v napoleonských válkách. Dva týmy hráčů se proti sobě postaví ve formaci na vzdálenost asi 30 metrů. Formaci tvoří řada, pevně postavených střelců, kteří nesmí uhýbat, dělat úkroky, krčit se, nebo jakkoliv měnit své postavení. Na organizátorův pokyn PAL! vystřelí všichni hráči jednu kuličku směrem k soupeři. Pokud je kterýkoli hráč zasažen, opustí formaci a je vyřazen z boje. Na pokyn KROK VPŘED! udělají hráči krok, přičemž zachovávají formaci. Hra pokračuje tak dlouho, dokud na jedné straně nejsou všichni hráči vyřazeni.

Death match

Hra pro velmi odolné fajnšmekry s lehce masochistickými sklony! Na povel organizátora je spuštěna hra stylem všichni proti všem, kdy hráči pálí po ostatních, dokud sami chtějí. Zásah nevyřazuje ze hry, pouze strach z dalších kuliček! Pokud tedy hráč už nechce ve hře pokračovat, opouští hřiště. Vyhrává ten nejotrlejší drsňák na hřišti.

Hry se scénářem

Různé scénáře a příběhy vtahují hráče do příběhu podobným způsobem, jako filmy nebo počítačové hry. Akce je řízena organizátory Paintballgame, kteří jsou průvodci celým příběhem složeným z mnoha úkolů.

Teamspirit

Speciální akce pro firmy, která je zaměřená na týmovou spolupráci a stmelení pracovních týmů.