Firemní akce

Paintball se řadí mezi nejoblíbenější formy firemního teambuildingu, protože vytváří ideální prostředí na stmelení kolektivu. Chcete rozdrtit své kolegy?

Co nabízíme a kdo jsme

Hraví profesionálové s více jak 26 lety zkušeností s organizací firemních akcí, teambuildingů a vánočních večírků, kterých jsme uspořádali přes 2 500.

Zorganizovat večírek s punčem a čokoládovou fontánou dokáže každý. My děláme večírky a teambuldingy, na kterých přilétají vrtulníky, jezdí tanky, tancují striptérky a běhají lidé převlečení za medvědy a jezevce. Nebojíme se žádného vašeho nápadu. Pokud je legální, tak jsme pro každou špatnost.

Profesionální a spolehlivé zajištění firemních akcí na našich paintball hřištích nebo vámi zvoleném místě v Praze i po celé ČR.

Zajištění kompletního vybavení pro paintball a servisu pro neomezený počet hráčů (na všech akcích půjčujeme v rámci plného servisu pouze to nejkvalitnější paintballové vybavení).

V našem týmu máme instruktory s dlouholetou praxí, kteří zajistí výklad herních pravidel, zacházení se zbraní, bezpečnost při hře a provedou vás celou akcí.

Organizace akcí na klíč včetně dopravy, občerstvení, ubytování a dalších služeb dle vašich přání.

Zajištění dalších doprovodných programů a adrenalinových aktivit - miniTANK, Airsoft střelnice, NERF, Junior Paintball, lukostřelba, vojenská technika a mnoho dalších.

Reference

Naši zákazníci o nás říkají

Lucie Trnková

Key Account Executive Retail
Skvělý zážitek, perfektní hra i organizace, Veliký díky patří také našemu průvodci, který nás bezvadně uvedl do hry a postaral se o nás v celém jejím průběhu. Domluva s Paintballgame.cz od předobjednávky, hru až po zaslání faktury vše v naprostém pořádku. Vřele doporučuji jak pro firemní aktivity, tak pro partu přátel, co si chtějí odnést super zážitek.

Tomáš Podlucký

Pražič
Máš chuť si zablbnout pod vedením zkušených paintballových profesionálů??Tak to jsi tady dobře. Všechno je možné, stačí se zeptat ;-) Velké i malé paintball hry. Indoor i outdoor, Skvělá hřiště v Benešově, ale i přímo v Praze a poblíž Prahy.

Nikola ŽĎÁRSKÁ

Asistentka
Historické prostory, dělané pro bojiště. Skvělý program, organizace i personál. Náramně jsme si Vánoční večírek/teambuilding užili.
Tento web používá ke správnému fungování soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím Více informací
Zavoláme zpět

Zavoláme Vám zpátky

vzor: +420777099099

Pošlete nám své telefonní číslo a my Vám obratem zavoláme zpět.